Pytania i odpowiedzi

Linia telefoniczna, za pośrednictwem której nasi konsultanci kontaktują się z Klientami, jest linią wychodzącą. Oznacza to, że z powodów technicznych nie można oddzwonić pod numer, z którego dzwonił konsultant. Nie znaczy to jednak, że nie ma z nami kontaktu – wręcz przeciwnie, aby ułatwić Państwu szybki dostęp do właściwych osób, oddzieliliśmy połączenia wychodzące od przychodzących. Nasz numer kontaktowy, pod który należy dzwonić to: +48 519315175.Numer ten zamieszczony jest na naszej stronie internetowej, zapisany w wysyłanych przez nas dokumentach i podawane są przez naszych konsultantów podczas rozmów z Klientami.

Nasz dział analiz pracuje w godz. 8-15. Jeżeli dzwonili Państwo wieczorem, lubpo godz. 16, biuro było nieczynne. Bardzo prosimy o telefon w godzinach pracy naszego biura. Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, staramy się oddzwonić następnego dnia rano do Klientów, którzy dzwonili do nas wieczorem albo w nocy.

Kurier pobiera z góry opłatę w wysokości 300zł. Jest to kwota za materiały operacyjne, oraz opłaty skarbowe konieczne do uiszczenia, aby móc złożyć Państwa wniosek.

Natychmiast po otrzymaniu od Państwa wypełnionej ankiety rozpoczniemy naszą pracę. Taki system uznaliśmy za najskuteczniejszy i eliminujący ewentualne nieporozumienia.

Kolejnym krokiem po otrzymaniu przesyłki jest uważne przeczytanie zawartych w niej materiałów, zwłaszcza listu powitalnego, który wyjaśnia dalszą procedurę działania. W każdej przesyłce znajduje się ankieta, która jest merytoryczną podstawą naszej współpracy. Ankietę należy wypełnić i odesłać na adres naszego działu analiz. Wówczas zespół analityków będzie mógł rozpocząć pracę nad Państwa projektem. Bez tej ankiety nasi analitycy nic nie wiedzą o Państwa działalności i pomyśle na rozwój firmy, dlatego tak ważne jest jej dokładne wypełnienie i przesłanie.

Ponieważ płacili Państwo kurierowi, pieniądze w chwili zapłaty nie trafiły na nasze konto, a do ręki kuriera. Zostaną nam przekazane dopiero w kolejnych dniach. Usługa, za którą Państwo zapłacili również nie została jeszcze wykonana, ponieważ dopiero rozpoczęliśmy współpracę. A zatem, skoro nie otrzymaliśmy jeszcze Państwa płatności, a usługa nie została jeszcze wykonana, jedynym dokumentem, który możemy wystawić, jest faktura proforma. Każdemu naszemu Klientowi wystawiana jest faktura, ale dopiero wówczas, gdy wpłyną do nas pieniądze albo gdy zostanie wykonana usługa.

Po otrzymaniu dokumentów uprzejmie prosimy o ich wypełnienie i odesłanie ich na nasz adres, z dopiskiem Dział Analiz. Co do zasady na tym etapie nie kontaktujemy się telefonicznie z klientem, pozostajemy natomiast do dyspozycji w razie wątpliwości lub pytań dotyczących wypełniania stosownych dokumentów.

Skontaktuj się z nami

Dane teleadresowe:

BS System Sp. z o.o.

Ul. Gliwicka 52

44-171 Pławniowice

NIP: 9691624072

telefon: +48 519315175

infolinia: 8:00-16:00

e-mail: 

centrumfunduszy@gmail.com

Wysokość dotacji